آموزش ACF(پیش گفتار)

بستگی داره از چه زاویه ایی به وردپرس نگاه می کنید. از اون دسته آدم هایی هستین که میگید وردپرس آسونه و چیزی نداره و فلان یا از اون دسته آدم هایی که میگید وردپرس خیلی قوی ه و میشه همه کاری باهاش کرد. به نظر من وردپرس خیلی خوبه. خیلی جاها کار و برای […]

بستگی داره از چه زاویه ایی به وردپرس نگاه می کنید. از اون دسته آدم هایی هستین که میگید وردپرس آسونه و چیزی نداره و فلان یا از اون دسته آدم هایی که میگید وردپرس خیلی قوی ه و میشه همه کاری باهاش کرد. به نظر من وردپرس خیلی خوبه. خیلی جاها کار و برای من کدنویس یا برنامه نویس نسبت به PHP خام ساده تر می کنه. البته من هرگز پیشنهاد نمیدم برای کارهایی بزرگ از وردپرس استفاده کنید. دلیلش نا امن بودنش نیست. صرفا به این دلیل که توابع های وردپرس مشخص هستن. هوک ها مشخص هستن و اگر کسی بخواد سایت و بیاره پایین خب کارش به نسبت راحت تره.

اما جدا از این حرف ها، باید وردپرس و دوست داشت. چون در عین حرف های زیادی که پشت سرش ه، میتونه درآمد خوبی برای شما داشته باشه. یکی از مواردی که برای من خیلی دوست داشتنیه پلاگین ه acf ه. چرا عاشق این پلاگین هستم؟!! خب چون کار و برای من فوق العاده راحت می کنه. دیگه دنبال کد های خیلی زیاد نمیرم. با همین یه دونه پلاگین تقریبا نیازم و به خیلی از پلاگین های وردپرس برطرف می کنم. حتما آموزش های این پلاگین و شروع می کنم. بر اساس مستندات وب سایت acf. شما باورتون نمیشه که چه کارهایی میشه با این پلاگین انجام داد.

البته این پلاگین برای برنامه نویس ها یا کدنویس ها مناسب ه و به درد کاربر عادی نمی خوره.