شرکت هانیول (Honeywell) با بیش از ۱۲۵ سال سابقه‌ی موفق، فناوری‌های اختصاصی خود در زمینه تصفیه‌ی هوا را در نسل جدیدی از دستگاه تصفیه هوا با نام تجاری اِیرتاچ (Air Touch) عرضه کرده است. اکنون مرکز کنترل ایران (مکا) با تجربه‌‌ای ۴۰ ساله و به نمایندگی از هانیول، پس از بررسی شرایط آب و هوایی و انواع آلاینده‌های تنفسی در ایران، مدل‌های Air Touch، Air Touch P و مدل Air Touch A5 را متناسب با نیاز ایرانیان انتخاب کرده و در خدمت مصرف‌کننده‌ی ایرانی قرار داده است.

برای هر برنامه نویس و کسی که تشنه یادگیری ه، مهمترین دغدغه بودن در محیط حرفه ای(البته درآمد هم هست!) ه. نمیدونم چیشد که تونستم با شرکت بزرگی مثل مرکز کنترل کار کنم. فقط میدونم یکی از بهترین شرکت هایی بود که در طول عمرم باهاشون همکاری داشتم. من توی این شرکت یاد گرفتم که کار گروهی انجام بدم. انتقادپذیر بشم و به حرف ها گوش بدم.

دستگاه تصفیه هوا، الان یا هیچوقت

ایرتاچ در واقع یک پروژه جانبی بود که برای فروش دستگاه تصفیه هوا بوجود آمد. با یک سایت ساده شروع شد و کم کم فروشگاه آنلاین شد و بعد از 3 بار تغییر کامل به شکل آخرش در آمد که به نظرم یکی از بهترین سایت ها در این زمینه است.

فروش دستگاه تصفیه هوا شاید عجیب به نظر بیاد ولی باعث شد که با یکی از حرفه ای ترین جمع های دیجیتال مارکتینگ ایران آشنا بشم.

سایت با وردپرس نوشته شده و به صورت اختصاصی طراحی شده است. از فروشگاه ساز ووکامرس برای فروشگاه آنلاین استفاده کردم که یکی از پرقدرت ترین پلاگین های فروشگاه سازه. تمامی قسمت های وب سایت قابل ویرایش هستند و کاربر هیچگونه محدودیت تغییر محتوا نداره.

دوست خوبم حامد حجازیان زحمت سئو ایرتاچ بر عهده ایشون بود و با جلسات مکرر و نظرات کاملا حرفه ای حامد تونستم در مدت زمان کمتر از 6 ماه با تمامی کلمات کلیدی مورد نظرمون رتبه های 1 تا 5 صفحه اول گوگل باشیم.