اصالت و قدمت نقطه‌ی اشتراک «مرکز کنترل ایران (سهامی خاص) » و « هانیول (Honeywell) » است. ۸۵ سال پس از تاسیس هانیول در آمریکا، آقای کیومرث زمانی به سمت مدیریت عامل هانیول شاخه‌ی ایران منصوب شدند. ایشان طی سال‌های ۱۳۴۹ تا ۱۳۵۳ عهده‌دار و مسئول مستقیم کسب‌وکار هانیول در ایران بوده‌اند و پس از آن سال‌ها، طی حکمی رسمی از هانیول به عنوان ارائه‌دهنده‌ی محصولات، خدمات و امور نصب و راه‌اندازی هانیول در ایران به فعالیت خود ادامه دادند. در گذر سال‌ها و با پشتکار و اهتمام بی‌وقفه مدیران و پرسنل مجموعه‌ی مرکز کنترل ایران، این شرکت به یکی از قدرتمندترین و نام‌آورترین فعالان حوزه‌ی اتوماسیونِ صنعتی و ساختمانی کشور تبدیل شده است و با شناخت عمیق بازار و درک نیازهای مشتریان همواره توانسته محصولاتی را برای عرضه انتخاب کند که بهینه‌ترین پاسخ‌ها را به شرایط و نیاز مشتری می‌دهند.

مرکز کنترل ایران نماینده رسمی شرکت هانیول آمریکا در ایران. اسم خیلی بزرگی ه.نه؟ خب می تونم بگم شرکت به اندازه اسمش بزرگ است. پروژه ای که فکر می کردم نهایتا 3 ماه طول بکشه. ولی فقط 3 ماه طول کشید که محصولات وارد بشن!.

بیش از 2000 محصول ساده و متغیر به همراه کلی اطلاعات جدولی و دسته بندی های مختلف که حوصله هر برنامه نویسی و سر می بره. ولی اشتباه نکنید. وقتی از روی علاقه باشه خستگی نداره. تا الان 3 بار قالب تغییر کرده و آخرین سری در حدود 40 درصد تعداد خط کد و کاهش دادم. شاید چیز خاصی نباشه ولی برای من 1 خط اضافی هم مهمه.

دوست خوبم حامد حجازیان زحمت سئو بر عهده ایشون بود و ما تونستیم با همکاری هم بر اساس کلمات کلیدی مورد نظر رتبه سایت و تا لینک های اول سرچ گوگل بالا بیاریم.

مرکز کنترل ایران، یکبار برای همیشه

قالب به صورت اختصاصی وردپرس نوشته شده و از فروشگاه ساز ووکامرس استفاده کردم. تا جای ممکن فایل های اصلی ووکامرس و دستکاری نکردم و توسط hook ها ادیت های مختلف و انجام دادم.